wtorek, 25 września 2018

Bubu i Yogi - fajne młode psiaki szukają kochających domów. [Warszawa]

Niestety chłopaki nam się strasznie zasiedzieli :( Prosimy o pomoc w szukaniu dla nich kochających i odpowiedzialnych domów. To przyjazne i energiczne psiaki średniej wielkości. Mają tylko dwa lata, więc potrzebują  sporo uwagi ze strony człowieka. Fajnie gdyby trafili do osób lubiących aktywnie spędzać czas.Bubu w pierwszych kontaktach jest lękliwy, ale warto dać mu szansę. Bardzo lubi moczyć się w wodzie, pakuje się do oczka wodnego, ma też swoją plastikową wanienkę :) Mieszka z innymi psami, ale jest do nich dominujący (najlepiej gdyby w nowym domu był jedynakiem lub miał do towarzystwa łagodnego kolegę/koleżankę).
 
         
Yogi jest odważniejszy i silniejszy od swojego brata. Lubi biegać, skakać, wspinać się i podawać łapki :) Może zamieszkać w domu z innym łagodnym psem. Ma przyjazny stosunek do dzieci. Byłby świetnym towarzyszem dla osoby lubiącej bieganie lub wędrówki.

Psiaki przebywają w domu tymczasowym w Wawrze. 
Chętnie wybiorą się na spacer zapoznawczy :)

kontakt: 505-112-525
psiegrane@gmail.com


---

Braci można wesprzeć finansowo lub rzeczowo, będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc. Chętnie przyjmiemy karmę, koce, ręczniki oraz preparaty przeciwpchelne. 

Fundacja "Psiegrane Marzenia"
ul. Koryncka 11, 04-686 Warszawa 

Numer rachunku (BOŚ Bank):   
98 1540 1287 2049 5713 2976 0001

z dopiskiem: Yogi i Bubu

Dziękujemy <3


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz