NASI PODOPIECZNI


ZWIERZĘTA AKTUALNIE PRZEBYWAJĄCE POD OPIEKĄ FUNDACJI:YOGI I BUBU


Niestety chłopaki nam się strasznie zasiedzieli :( Prosimy o pomoc w szukaniu dla nich kochających i odpowiedzialnych domów. Niedługo skończą dwa lata, są średniej wielkości. To przyjazne i energiczne psiaki, jak to młode psy potrzebują sporo uwagi ze strony człowieka. Fajnie gdyby trafili do osób lubiących aktywnie spędzać czas.

Bubu w pierwszych kontaktach jest lękliwy, ale warto dać mu szansę. Bardzo lubi moczyć się w wodzie, pakuje się do oczka wodnego, ma też swoją plastikową wanienkę :) Mieszka z innymi psami, ale jest do nich dominujący (najlepiej gdyby w nowym domu był jedynakiem lub miał do towarzystwa łagodnego kolegę/koleżankę).

Yogi jest odważniejszy i silniejszy od swojego brata. Lubi biegać, skakać, wspinać się i podawać łapki :) Może zamieszkać w domu z innym łagodnym psem. Ma przyjazny stosunek do dzieci, ale dla tych mniejszych może być zbyt energiczny.ALFIK


Alf  ma ok. 15 lat, trafił do lecznicy w kiepskim stanie i po wyleczeniu miał być wywieziony do schroniska. Wiedzieliśmy, że takiemu dziadziusiowi ciężko będzie poradzić sobie w schronisku, dlatego musieliśmy mu pomóc. 
Jest łagodnym i uroczym stworzonkiem, lubi dobrze zjeść, sporo śpi. Ciałko ma już stare, ale na pewno czuje się młodziej :) Na jedno oko nic nie widzi, a na drugie słabo, czasami zdarza mu się na coś wpaść, ale po poznaniu domu nieźle sobie radzi. W kontakcie z człowiekiem nie jest nachalny, ale lubi przyjść na głaskanie :) Troszkę nas zdziwiło, że nie chce spać na łóżku, najlepiej czuje się w swoim koszyczku. Do innych psów jest łagodny, suczki wręcz uwielbia, a na samców ostrzegawczo powarkuje, aby wiedzieli, że lepiej z nim nie zadzierać :) Zdarza mu się załatwić w domu, ale jak na tak wiekowego psiaka nieźle sobie radzi z trzymaniem czystości.


BERTA 
Babcia Berta trafiła do nas w 2014 roku, ponieważ nie radziła sobie w schronisku. Spędziła tam 7 miesięcy, niestety nikt nie chciał jej adoptować. Nie wiemy dlaczego straciła dom, ale widać, że przez większość swojego życia była kochana i rozpieszczana. To urocza około 15 letnia sunia, która uwielbia ludzi i doskonale wie do czego służy łóżko :) Jest małą przylepką, która bardzo nie lubi zostawać sama. Mimo swojego wieku ma w sobie jeszcze sporo energii. Dobrze dogaduje się z innymi zwierzakami, ale potrafi dziabnąć gdy są zbyt nachalne w kontaktach. Wie jak sobie radzić w upały, wchodzi na chwilę pomoczyć się w oczku wodnym :)


SZCZURKI


Dwóch około rocznych chłopaków. Osoba, która przyniosła ich do lecznicy powiedziała, że zostali znalezienie w kartonie pod drzewem. Szukamy dla szczurków wspólnego domu.ADOPTOWANE <3

FRANEK I FELEKSKIPERKOKOSDROPSCZESTER


SUZI


MYSZKIMORUSEKPINKI I MÓZGPESTKASID
ZA TĘCZOWYM MOSTEM :(

WRÓCIŁY DO SWOICH DOMÓW :)EZAW
RYSIOGIZMOBrak komentarzy:

Prześlij komentarz